Pochłaniacze wilgoci dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ochroną produktów mogą brzmieć dość enigmatycznie. Prawda jest jednak taka, że spora część towarów bez odpowiedniego zabezpieczenia opakowania przed wpływem wilgoci, może nie dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie. A nawet prawie na pewno nie dotrze.

Pochłaniacze wilgoci – gwarancja właściwych warunków przechowywania

Produkty wrażliwe na działanie wilgoci wymagają specjalnej uwagi w trakcie magazynowania i transportu. Wilgoć może spowodować poważne szkody – pisaliśmy o tym w naszym poprzednim artykule: Wpływ wilgoci na produkty. Na szczęście inwestycja w odpowiednio dobrane pochłaniacze może sprawić, że towary będą odporne na niszczące działanie wilgoci. Jednym z najwydajniejszych produktów tego typu są pochłaniacze wilgoci Dry Bags. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ich pojemność adsorpcyjna wynosi aż od 74 do 80% (przy RH równym 80% i gęstości nasypowej ≥ 750 g/dm³).

Pochłaniacze wilgoci – bezpieczne i wydajne rozwiązanie

Jedną z najistotniejszych zalet pochłaniaczy wilgoci w typie Dry Bags poza wydajnością jest bezpieczeństwo stosowania. Zarówno sam adsorbent, jak i jego opakowanie wykonane są z materiałów nietoksycznych, obojętnych chemicznie i pozbawionych zapachu. To także produkt europejski, spełniający wszystkie wymagane normy i posiadający odpowiednie dopuszczenia. Pochłaniacze wilgoci Dry Bags poradzą sobie również z odorami występującymi w otoczeniu – są w stanie je pochłonąć (oczywiście do pewnego stopnia). Nadają się do stosowania zarówno w opakowaniach jednostkowych, jak i zbiorczych.

Tagi: dry bag, pochłaniacz wilgoci,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności