Pochłaniacze wilgoci są istotnym elementem wielu branż, w końcu nikt nie chce aby transportowane czy też przechowywane produkty uległy zniszczeniu. Tak samo istotne są pochłaniacze wilgoci we wszelkiego typu urządzeniach elektrycznych. Sprawdź dlaczego!

Pochłaniacze wilgoci a urządzenia elektryczne

Kiedy kupisz nowe urządzenie elektryczne, zakładasz że wszystko będzie działało jak należy. Jednak co jeżeli nie uruchamia się? Co może być tego przyczyną? Bardzo prawdopodobne jest, że doszło do uszkodzenia układów elektronicznych, wywołanego przez wyładowania elektrostatyczne ESD, czyli Electro Static Discharge. Powodem wystąpienia takiego problemu może być zwyczajna wilgoć, bądź skondensowana para wodna. Dlatego tak istotne jest stosowanie pochłaniaczy wilgoci podczas magazynowania i transportowania produktów elektronicznych.

Straty spowodowane przez wilgoć mogą mieć niewyobrażalną skalę, więc zastosowanie pochłaniaczy wilgoci wcale nie będzie dużym kosztem.

Nie pozostaje nic innego jak pamiętać, że wszelkiego typu urządzenia elektroniczne posiadające układy scalone, diodowe, matryce i inne tego typu rozwiązania muszą być pakowane z pochłaniaczami wilgoci.

Tagi: dry bag, pochłaniacze wilgoci, pochłaniacz wilgoci,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności