Wiadomo, że wszystkie ładunki muszą być odpowiednio zabezpieczane. Nie można doprowadzić do sytuacji, w której produkt na miejscu docelowym jest zniszczony. Co można zrobić aby ładunki były odpowiednio zabezpieczone podczas transportu?

Towar jest zabezpieczany folią, wśród jej rodzajów można wymienić:

  • Folię barierową, która służy ochronie produktów, które są wrażliwe na zmiany atmosferyczne. Jest idealna do długoterminowej ochrony produktów – zachowanie parametrów.
  • Folię przeciwpyłową, o różnych grubościach, stabilna i bardzo uniwersalna.
  • Folię pęcherzykową, idealna do zabezpieczenia towaru narażonego na wstrząsy, uderzenia, zarysowania.

Bardzo dobrym zabezpieczeniem są także pasy - jest to szybki i sprawdzony sposób na stabilizowanie ładunków. Sprawdzają się zarówno w transporcie morskim, drogowym, kolejowym oraz powietrznym. Kolejną metodą są maty antypoślizgowe, dzięki nim jest zapewniona stabilność, a także dodatkowe mocowanie pasa transportowego. Dzięki matom zapobiegamy przesunięciom ładunków podczas transportu. Wskaźniki są idealnym rozwiązaniem do ochrony wrażliwych ładunków. Można wymienić wskaźniki:

  • Wstrząsu,
  • Przechyłu,
  • Wilgoci,
  • Temperatury.

Oczywiście nieodłącznym elementem zabezpieczającym ładunek przed zniszczeniem są pochłaniacze wilgoci, dzięki którym produkty nie dotrą na miejsce przeznaczenia z korozją, z pleśnią, zatęchłe, czy zupełnie zniszczone.

Tagi: dry bag, pochłaniacze wilgoci,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności