Pochłaniacze wilgoci to łatwy sposób na pozbycie się niechcianej pary wodnej z różnego typu produktów. Granulki znajdują się w pyłoodpornych torebkach, dzięki czemu ich działanie jest niczym nie zakłócane. Pochłaniacze wilgoci można stosować jako środek zabezpieczający dla sprzętu elektronicznego, galanterii skórzanej, w farmacji i wielu innych dziedzinach.

Pochłaniacze wilgoci – zainwestuj w oszczędność

Dzięki pochłaniaczom wilgoci można wiele zaoszczędzić. Podczas składowania i magazynowania produktów, wilgoć może spowodować naprawdę niemałe zniszczenia. Dlatego ochrona produktów pochłaniaczami wilgoci ma takie duże znaczenie.

Pochłaniacze wilgoci mają mnóstwo zalet, ale przede wszystkim to efektywność, szybkość działania i niska cena.

Pochłaniacze wilgoci Micro Bag

W zależności od przeznaczenia, pochłaniacze wilgoci są pakowane do dwóch rodzajów opakowań. Pierwszą grupę stanowią pochłaniacze Micro Bag, pakowane do małych torebek typu Tyvek. Pochłaniacze wilgoci Micro Bag doskonale sprawdzają się w sektorze żywnościowym, w optyce, medycynie, farmaceutyce i elektronice.

Druga grupa to pochłaniacze wilgoci pakowane do pojemników z tworzyw sztucznych. Również popularne w branży farmaceutycznej, są aplikowane bezpośrednio do opakowań z lekami.

Pochłaniacze wilgoci mogą być wypełnione wszelkiego typu środkami pochłaniającymi wilgoć, w zależności od przeznaczenia i wielkości powierzchni jaką mają chronić.

Tagi: micro bag, pochłaniacz wilgoci, pochłaniacze wilgoci, wskaźnik wilgoci,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności