Pochłaniacze wilgoci występują w postaci torebek i saszetek. Ich przeznaczeniem jest ochrona zawartości opakowań przed wilgocią  znajdujących się w magazynach oraz opakowaniach transportowanych.

Co jest chronione?

Wszystkie produkty, które znajdują się w:

  • Foliach,
  • Kartonach,
  • Pojemnikach metalowych,
  • Skrzyniach,
  • Kontenerach.

(dokładne zastosowanie pochłaniaczy wilgoci zostało opisane w tym artykule - http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/gdzie-mozna-wykorzystac-pochlaniacze-wilgoci/) Pochłaniacze wilgoci, bez względu na ich postać sprawiają że wilgoć w produktach znika. Warto zaznaczyć, że nawet nieduża ilość wilgoci, która jest spowodowana warunkami atmosferycznymi może spowodować, że produkt spleśnieje lub zacznie rdzewieć. Taki proces najczęściej zachodzi w produktach szczelnie zapakowanych. Wilgoć potrafi naruszyć nie tylko kartony czy pojemniki, działa także na ogromne skrzynie składowe, transportowe oraz kontenery. Dlatego używanie pochłaniaczy wilgoci jest kluczową kwestią, która może ochronić producenta i dystrybutora przed niemałymi stratami.

Jak to działa?

Pochłaniacze wilgoci są umieszczane w opakowaniach produktów, skrzyniach i pojemnikach transportowych. Tam absorbują wilgoć – pochłaniają wilgoć, dzięki czemu produkty nie są narażone na zniszczenie. Pochłaniacze wilgoci sprawiają, że odbiorcy nie otrzymają zepsutych, spleśniałych, zardzewiałych czy zatęchłych produktów.  Pochłaniacze wilgoci są konieczne przy transporcie narażonym na zmiany temperatury i złe warunki pogodowe.

Tagi: czym sa pochłaniacze wilgoci, pochłaniacze drybag,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności