Oszczędzanie na pochłaniaczach wilgoci może narazić biznes na spore straty. Nie można bagatelizować kwestii wilgoci, która prowadzi do rdzewienia, powstawania pleśni, czy „pocenia się” produktów, przez co są nieużyteczne. Raczej mało kto chce ponosić dodatkowe koszty, czy narazić się na spadek zaufania klientów.

Pochłaniacze wilgoci – zastosowanie i forma

Można je znaleźć w wyrobach obuwniczych, elektronicznych, medycznych czy galanterii. Spotykane są w formie małych saszetek z granulkami w środku. Używa się ich w momencie gdy produkty są narażone na szczególnie duże prawdopodobieństwo występowania wilgoci. W kontenerach pochłaniacze wilgoci mogą występować w formie kilkukilogramowych worków, wszystko zależy od przestrzeni jaka musi być chroniona.

Czym są pochłaniacze wilgoci?

Jest to naturalna substancja, która składa się w 99% z krzemu. Posiada właściwości adsorpcyjne i jest to ekologiczny produkt. Dzięki użyciu pochłaniacza wilgoci, mamy pewność, że produkt dotrze do klienta w należytym stanie, bez pleśni, korozji czy stęchlizny.

Tagi: dry bag, pochłaniacz wilgoci, pochłaniacze wilgoci, pochłaniacze wilgoci w przemyśle,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności