Pochłaniacze wilgoci w saszetkach wykorzystywane są w celu usuwania wilgoci z zamkniętych opakowań i ochrony wrażliwych na wilgoć towarów w trakcie transportu, bądź długotrwałego przechowywania.

Czym są saszetki z osuszaczem?

Torebki osuszające dostępne są w różnych wielkościach w zależności od zastosowania. Pochłaniacze wilgoci w opakowaniu typu tyvek są idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy niedopuszczalne jest nawet śladowe pylenie. Tyvek to materiał niepylący wykonany z włókien polietylenu wysokiej gęstości. Pochłaniacz wilgoci w opakowaniu typu tyvek  przeznaczony jest do stosowania w obszarach perfekcyjnego zabezpieczania wyrobów na przykład  farmaceutycznych, żywnościowych, czy zaawansowanej elektroniki.

Gdzie można używać pochłaniacze wilgoci w saszetkach?

Pochłaniacze wilgoci można umieszczać w pojemnikach, skrzyniach, kartonach i opakowaniach foliowych. Bardzo ważną kwestią jest to, że torebki można  zutylizować na komunalnych śmietnikach, gdyż nie zagrażają środowisku naturalnemu.

Tagi: pochłaniacze wilgoci w saszetkach, pochłaniacz wilgoci, pochłaniacze wilgoci,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności