Lekarstwa trzeba odpowiednio chronić przed działaniem wilgoci, we wcześniejszym artykule zostały przytoczone skutki zaniedbania problemu wilgoci. DryBag oferuje wszelkiego typu i rozmiaru pochłaniacze wilgoci, które można umieścić w każdym opakowaniu.

Pamiętaj, że przy wyborze ilości pochłaniacza wilgoci pomocne są informacje, takie jak :

  • typ folii w jaką jest pakowany towar
  • powierzchnia opakowania  bądź objętość opakowania
  • oczekiwany czas transportu i magazynowania w dniach
  • warunki klimatyczne

Wszystkie produkty pochodzące z branży farmaceutycznej są szczególnie wrażliwe na działanie wilgoci, największe zagrożenie występuje podczas transport między zakładem produkcyjnym, a punktem dystrybucji. Zdecydowanie najbardziej szkodliwy jest transport morski (zmienne warunki klimatyczne, ciśnienie i temperatura), podczas którego najwięcej opakowań ulega zniszczeniu, po czym dostaje się do nich wilgoć zawarta w kontenerze. Odpowiedzią na ten problem są pochłaniacze kontenerowe. Idealnym wyjściem podczas transportu morskiego są także wskaźniki wilgoci, w połączeniu z folią aluminiową, która skutecznie nie przepuszcza wilgoci. Dodając odpowiedni rodzaj pochłaniaczy wilgoci, osiągamy kompleksową ochronę transportowanych produktów. Pozwala to także na monitorowanie poziomu wilgoci wewnątrz, bez konieczności otwierania kontenera i opakowań.

Pamiętaj, inwestycja w pochłaniacze wilgoci zawsze się zwraca!

Tagi: dry bag,
 

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Oferowane przez nas pochłaniacze wilgoci Dry-Bags są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne ze wszystkich dostępnych na rynku - a w dodatku to produkt europejski, spełniający wszelkie normy!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności