Stale dbamy o bezpieczeństwo Twoich produktów

Zdajemy sobie sprawę, że przejrzysty wgląd w nasze działania, systemy, procesy i produkty jest dziś wymaganiem wielu osób. W niniejszej zakładce prezentujemy szeroki zakres informacji o tym jak działamy i kim jesteśmy.

 • Pomagamy
  Ci wybrać

  Spokojnie, szeroka oferta pozwala nam dopasować produkt odpowiedni do Twojego problemu

 • Dbamy
  o środowisko

  Dzięki adsorbentom ograniczysz straty w Swoich produktach i zadbasz tym samym o środowisko

 • Bezpiecznie
  wysyłamy

  Naszą ideą fix jest wysyłka adsorbentów maksymalnie do 2-3 dni.

ABC-Z SYSTEM EKO

ABC-Z System Eko jest firmą o prostej strukturze. Naszą siła napędową są wartości rodzinne. Razem tworzymy środowisko pracy oparte na zaufaniu, partnerstwie i operatywności.

Nasz zespół

 • DYREKTOR TECHNICZNY

  Ukończył wydział Automatyki i Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach; (Autor i współautor wielu publikacji z zakresu technologii adsorpcyjnych; Uczestnik: ASTM International – sekcja ‘D28 Activated Carbon’ oraz ACS Chemistry for life – sekcja ‘Industrial & Engineering Chemistry’) Prywatnie miłośnik wspinaczki skalnej.

 • DYREKTOR FINANSOWY

  Ukończyła wydział Ekonomiki Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (dawniej Akademia Ekonomiczna).
  Prywatnie instruktorka oraz miłośniczka jogi.

 • SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII ADSORPCYJNYCH

  Ukończył wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach (Obronił pracę magisterską pt. „Research on the adsorption process of pollutants contained in the process gas generated in a fixed bed reactor” uzyskując II miejscem w konkursie ‘The Best PROGRES 3 Master Thesis Award 2019’).
  Prywatnie miłośnik gry w szachy oraz squasha.

Nieustająco od 1992 roku dobieramy i adaptujemy nową strategię rozwoju. Nasze zdolności zawierają się w możliwościach łączenia sprawdzonych technologii z nowymi, innowacyjnym rozwiązaniami. Fundamentem ABC-Z SYSTEM EKO jest poczucie odpowiedzialności wobec wyznaczonych standardów pracy, współpracowników, celów firmy oraz doświadczenia klienta.

Upraszczamy długie procedury, skupiając się na tym, co naprawdę ważne

Wybierz mineralne adsorbenty i miej pewność, że twoje produkty są bezpieczne

Nasze produktyNasze usługi

pochłaniacze wilgoci silica gel

Sprawdź główny obszar
naszej działalności

Skuteczne działania rozpoczynają się od myśli o konkretnym rozwiązaniu, dlatego w ABC-Z System EKO specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie technologii adsorpcyjnych.

Przejdź do strony firmy